اهداف شرکت حضوریار تخصصی ترین شرکت دستگاه حضوروغیاب به شرح ذیل اعلام میگردد ...

شرکت حضوریار با هدف توليد محصولات قدرتمند سخت افزاری (حضوروغیاب  ، کنترل تردد ) و نرم افزاری و ارائه خدمات جديد برپايه فناوری روز اينترنت، در سال 1385 تأسيس گرديد.
شرکت حضوریار  ديدگاه عميقی نسبت به توليد محصولات نرم افزاری  در بستر اينترنت دارد. مرغوبيت کالا درحدی که قابليت عرضه در بازار خارج را داشته باشد، ارتقاء سطح سرويس دهی به مشتريان، بهبود سطح طراحی، و پاسخگوئی مسئولانه به امور مشتريان همواره نصب العين مسئولين اين شرکت است.

همچنين، حضوریار می کوشد تا شرائط و بستر مناسبی را مهيا کند تا سازمانها و نهادها از محصولات این شرکت اعم از سخت افزاری و نرم افزاری به عنوان ابزاری قدرتمند (و نه تشريفاتی) برای پيشبرد اهداف کاری خود استفاده کنند. نتيجه اين امر، توليد محصولات سخت افزاری شامل دستگاههای مدرن حضوروغیاب کارتی ، اثر انگشت و تشخیص چهره و محصولات نرم افزاری شامل نرم افزاری مرتبط با سیستمهای کنترل تردد افراد در محیط دسکتاپ و بستر وب می باشد .
      کمک به اهداف شما
ديدگاه ما، کمک به موفقيت مدیران از طريق محصولات شرکت است. نظم بخشیدن به ورود و خروج پرسنل فقط با داشتن یک دستگاه حضور و غیاب میسر نخواهد شد ، بلکه استفاده از نرم افزارهای مدیریتی شرکت حضوریار و گزارشات آماری این نرم افزارها شما مدیران عزیز را در ایت مسیر کمک خواهد کرد . ما همه تجربه و تخصص خود را بکار می گيريم تا آنچه نیاز شما مدیران عزیز نیز هست را فراهم کنیم .
     سطح بالاتری از طراحی و اجرا
ما آمده ايم تا در طراحی سايت حرف تازه ای بزنيم. روشی از طراحی برگرفته از هنر، و با تمرکز به نياز شما و شناخت دقيق مخاطبين شما.
ما پيش از شروع طراحی، مشخصات کار شما و مشتريان شما را مورد مطالعه قرار می دهيم. ما در طراحی به نياز شما توجه ويژه ای داريم. اين توجه عميق، باعث انطباق کامل محصول با اهداف شما خواهد بود.
     حضوریار در عرصه های بين المللی
حضوریار با تلاش شبانه روزی در سدد است تا محصولات نرم افزاری و سخت افزاری خود را به کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر کند که از این رو به سوی چند زبانه شدن دستگاهها و نرم افزارها پرداخته ایم و برای این مهم از شنیدن انتقادهای سازنده شما چشم پوشی نخواهیم کرد .
     نوآوری
خدمات بهتر در عرصه وب، بر نوآوری استوار است. به گونه ايکه هر روزه شاهد تولد فناوريهای جديد در اين محيط هستيم. شرکت حضوریار، نوآوری را کليد برتری در ارائه محصولات خود می داند.
تلاش ما در ارائه نوع متفاوتی از کار است. اين تفاوت، در نوآوريها نهفته است.
     خدمات بيشتر، کيفيت بهتر
مرغوبيت نرم افزار امری نيست که دفعتا حاصل شود. اين، کاربران هستند که با ارائه نظرات و انتقادات خود، ذهن طراحان را نسبت به واقعيت روشن می کنند.
ما معتقديم بدون بهره گيری از بازخورد مشتريان نمی توانيم کار خود را بهبود بخشيم. بدين ترتيب، از طريق ارتباط مرتب با مشتريان و دريافت مستمر نظر استفاده کنندگان، هم توان پاسخگوئی خود را افزايش می دهيم و هم کيفيت محصول را دائما بهينه می کنيم.
ديدگاه ما، ارائه خدمات بيشتر به مشتريان و در نتيجه حصول به کيفيت بالاتری در محصولات است .