بازدید کننده عزیز با تشکر از شما که وب سایت رسمی شرکت حضور یار را جهت بازدید انتخاب کردید ، این قسمت سایت رسمی و تخصصی نرم افزار های شرکت حضوریار می باشد که یک تیم نرم افزاری همراه به دنبال راه کارهای نوین برای مدیران این سرزمین میباشند .شرکت حضور یار همانطو که می دانید به طور تخصصی بر روی دستگاه های حضور وغیاب و دستگاه های کنترل تردد فعالیت می کند به همین دلیل سه نسخه نرم افزار حضور و غیاب مرتبط با دستگاه حضور وغیاب را تهیه کرده است که شامل : نرم افزار حضور وغیاب (رایگان) می باشد که با زبان Delphi نوشته شده است ، نرم افزار دوم نرم افزار حضور وغیاب پیشرفته می باشد که به زبان C  و .NET  نوشته شده است و نرم افزار آخر نسخه تحت وب حضور غیاب می باشد .همچنین حضوریار در نرم افزار های وابسته به دستگاه حضوروغیاب فعالیت نیز می کند .
با مطالعه این صفحه میتوانید با نرم افزار های حضور و غیاب و همچنین نرم افزارهای وابسته شرکت حضوریار آشنا شوید .


 

      

   
           نرم افزار حضور و غیاب رایگان شرکت حضوریار با زبان برنامه نویسی Delphi نوشته شده است و پایگاه داده آن SQL Server می باشد ، در حال حاضر بیش از 1000 مشتری از نرم افزار رایگان استفاده می کنند . به جرات می توان گفت این نرم افزار در مقایسه با نرم افزار های مشابه رایگان قابل رقابت نیست و بیشتر نیازهای شما را برآورده میکند ، برخی از گزارشاتی که این می توانید از این نرم افزار بگیرید عبارتند از : گزارش کارکرد پرسنل به تفکیک روز ، گزارش ترددها ، گزا رش مرخصی و ماموریت ها و ... جهت در یافت اطلاعات کامل در خصوص این نرم افزار اینجا کلیک کنید .

         

نرم افزار حضور وغیاب پیشرفته حضوریار به زبان C نوشته شده است و پایگاه داده آن SQL Server 2008 می باشد ، این نرم افزار تحت شبکه و بدون محدودیت نصب بر روی کلاینت های متعدد می باشد ، تمامی امکانات نرم افزار رایگان در حضور و غیاب پیشرفته وجود دارد و برخی از امکانات جدید خبه آن اضافه شده است ، در این قسمت برخی از امکانات این نرم افزار که در نسخه رایگان وجود ندارد را ذکر می کنیم :
امکان ارسال پیام کوتاه برای مدیران و پرسنل مورد نظر  ، امکان تعریف شیفتهای گردشی و نامنظم و شیفتهای بیمارستانی به سادگی ، دارای تعیین سطح دسترسی ، امکان ایجاد چارت سازمانی به صورت گرافیکی و تعیین سطح دسترسی برای مدیران و پرسنل ، گزارشات آماری و گرافیکی و ... جهت مشاهده تمامی امکانات این نسخه (حضوروغیاب پیشرفته) اینجا کلیک کنید. 
         

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب حضوریار دقیقا مشابه نرم افزار پیشرفته حضوروغیاب می باشد و یکی از مزیتهای این نسخه این می باشد که کاربران قدیمی که از نسخه پیشرفته استفاده کرده اند دیگر نیازی به آموزش این نسخه ندارند ، زیرا این نسخه کاملا گرافیکی و مشابه نسخه پیشرفته می باشد . شرکتها ، سازمانها ، ارگانها و ... که به دنبال کنترل ورود خروج پرسنل و همچنین کنترل دستگاه حضور و غیاب در بستر وب می باشند این نسخه مناسبت است ، در نظر داشته باشید که با تعیین سطح دسترسی تمامی گزارشات در بستر وب محیا می شود و همچنین امکان ارسال برگه ماموریت و مرخصی بر اساس سطح دسترسی در بستر وب محیا می باشد جهت کار کردن با دموی نرم افزار اینجا کلیک کنید و جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار حضور و غیاب تحت وب حضوریار اینجا کلیک کنید.         

نرم افزار حقوق و دستمزد شرکت حضوریار به صورت رایگان به مشتریانی که دستگاه حضوروغیاب خریداری میکنند تعلق میگیرد  ، این نرم افزار با قابلیت های بسیار قادر است که اطلاعات حضورغیاب پرسنل را اعم از : کل کارکرد پرسنل ، اضافه کار و کسر کار را در محیط حقوق و دستمزد وارد کرده و به شما این امکان را میدهد تا با اضافه کردن اضافات و کسورات  فیش حقوق پرسنل را صادر  کنید . شما این امکان را دارین که لوگوی شرکت خود را در قسمت فیش حقوق قرار دهید . جهت اطلاعات بیشتر از این نرم افزار و مشاهده منوها و فیش حقوق اینجا کلیک کنید .

 


              

نرم افزار کنترل تردد جهت کنترل ورود و خروج پرسنل طراحی و پیاده سازی شده است ، این نرم افزار با نرم افزار حضوروغیاب کاملا متفاوت است زیرا حضوروغیاب بر اساس شیفت زمانی کار میکند اما سیستم کنترل تردد بر اساس محدودیت های ورود و خروج طراحی شده است ، نرم افزار کنترل تردد شرکت حضوریار قابلیت های نمایش تصاویر افراد در حین ورود و خروج از هر گیت یا راه بندی را دارد و به راحتی شما می توانید ورود و خروج افراد را در هر محیطی مونیتور کنید ، جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار اینجا کلیک کنید .

 


       

نرم افزار کنترل تردد خودرو شرکت حضوریار با قابلیت ارتباط با کلیه کارت خوانهای تماسی و بدون تماس و همچنین امکان اتصال به فیش پرینتر و اتصال به نمایشگر جهت نشان دادن مبلغ دریافتی از رانندگان است ، این نرم افزار امکان ثبت پلاک خودرو را دارد و بر اساس تعرفه هایی که توسط خود شما قابل تعریف میباشد  ، این نسخه از نرم افزار کنترل تردد خودرو مناسب برای پارکینگهای عمومی و خصوصی می باشد و بر اساس نیاز مشتری فاکتورهای مورد نیاز بر پایه اصلی نرم افزار اضافه میشود ، اگر می خواهید اطلاعات کاملتری از این نرم افزار داشته باشید اینجا کلیک کنید .

 


       

نرم افزار باشگاه جهت مدیریت ورزشکاران در مجموعه های ورزشی مورد استفاده قرار میگیرد این نرم افزار مدیران باشگاه را کمک میکند تا بتوانند بر ورود و خروج ورزشکاران و اتمام حق شارژ ماهیانه و ... کنترل کنند . شما با این نرم افزار قادر خواهید بود ورود و خروج ورزشکاران را در روزهای مود نظر چک کنید به عنوان مثال اگر ورزشکاری مجوز ورود را فقط در روزهای زوج آن هم فقط یکبار در همان روز دارد شما میتوانید به راحتی با نرم افزار کنترل کنید و فرضا اگر حق شارژ ماهیانه ورزشکار به پایان رسیده است نرم افزار به شما اعلام میکند تا شما به مشتری خود یادآور شوید و میتوان در راس تاریخ برای مشتری پیامک ارسال کرد ، برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید .

 


        

نرم افزار هتلداری شرکت حضوریار جهت رزرو مهمانان هتل مورد استفاده قرار میگیرد ، این نرم افزار وابسته به قفلهای کارتی هتل این شرکت میباشد  و تاریخ زمان ورود و خروج مهمانان هتل را که توسط کارت وارد اتاق خود میشند را مشخص میکند ، پس از اتمام تاریخ اعتبار درب اتاق برای مهمان باز نخواهد شد و برای تمدید و یا تحویل محل سکونت باید به میز رزرواسیون برود ، نسخه تحت وب این نرم افزار در حال پیاده سازی میباشد که بزودی به بازار عرضه میگردد ، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید .

 


        

نرم ازفزار مدیریت همایش شرکت حضوریار در چند زیر برنامه طراحی و توسعه داده شده است که شامل سیتم کنترل تردد شرکت کنندگان ، سیستم پذیرایی و سلف همایش و سیستم تحویل هدایا که هر کدام در جای خود لازم و ضروری هستند .این نرم افزار قادر است تمامی مراحل در یک همایش بزرگ را پوشش دهد و گزارشاتی بسیار کاربردی به اجرا گنندگان هر همایشی بدهید . این نرم افزار در حال حال توسعه میباشد و بر اساس نیاز روز مشتریان طراحی و پیاده سازی شده و امکانات جدید به نرم افزا پایه اضافه میشود ، جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید .