شرکت  حضوریار یکی از تخصصی ترین شرکتها در خصوص طراحی ، تولید و واردات دستگاه های حضور و غیاب و سیستمهای کنترل تردد در ایران می باشد . مجموعه سخت افزارهای شرکت حضوریار شامل : حضورغیاب تشخیص چهره ، حضور و غیاب اثر انگشت ، حضور و غیاب کارتی و همچنین دستگاه های کنترل تردد می باشد . در این قسمت جهت خرید دستگاه حضوروغیاب اطلاعاتی به شما خریداران گرامی میدهیم تا به راحتی بتوانید تفاوت دستگاهها را با هم مقایسه کنید.   

   
دستگاه حضوروغیاب تشخیص چهره

این دستگاه یکی از کاملترین دستگاه های شرکت حضوریار می باشد که قابلیت و توانایی ثبت 700 چهره مختلف را دارد ، این دستگاه حضوروغیاب توانایی شناسایی اثر انگشت و حتی کارتهای بدون تماس را نیز دارا می باشد ، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره حضوریار قابلیت سیستم کنترل تردد را نیر دارا می باشد و یکی از ویژگیهای منحصر به فرد این دستگاه امکان استفاده از پنل نرم افزاری تحت وب می باشد که شما را قادر می کند از راه دور به سخت افزار دستگاه دسترسی داشته باشید ، مشتریان گرامی که قصد خرید حضوروغیاب تشخیص چهره را دارند باید بدانند که این دستگاه مناسب برای : کارخانه ها ، کارگاه ها ، بیمارستانها ، مدارس و ... می باشد . جهت رویت مشخصات کامل دستگاه حضور وغیاب تشخیص چهر اینجا کلیک کنید و جهت مشاهده مشخصات نرم افزار حضور و غیاب اینجا کلیک کنید .
   

   دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت

دستگاه حضور وغیاب اثر انگشت یکی از محبوبترین دستگاههای حضوروغیاب در نزد مشتریان می باشد و علت این امر هزینه نسبتا متعادل دستگاه حضور و غیاب و همچنین امنیت بالای سنسورهای دستگاه حضور و غیاب نسبت به دستگاه های حضور و غیاب کارتی می باشد . شرکت حضوریار در حال جاضر سه مدل دستگاه حضور و غیاب با قیمتهای متنوع دارد ، این دستگاه های شامل حضوروغیاب آریا ، حضور و غیاب لوتوس و همچنین دستگاه حضور و غیاب مدل T20-CF می باشد . خرید دستگاه حضور و غیاب نیازمند اطلاعات اولیه می باشد که ما نیز در این بخش اطلاعاتی مختصر جهت خرید دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت به شما بازدید کننده محترم سایت حضوریار میدهیم .
دقت کنید که سنسور دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت نوری باشد چون سنسورهای خازنی بسیار بد کار میکنند و در زوایای مختلف قابلیت شناسایی اثر انگشت ثبت شده را ندارند .
دقت کنید که دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت شما یا کارت خوان داشته باشد یا اگر نداشت قابلیت نصب کار تخوان بر روی آن فراهم باشد در بسیاری از موارد به کارت نیاز دارید .
تاریخ و ساعت دستگاه حضوروغیاب باید شمسی و فارسی باشد و همچنین دقت کنید منوهای دستگاه فارسی باشد تا به سادگی بتوانید از منوها استفاده کنید ، در ضمن دقت کنید دستگاهی که قصد خرید آن را دارید قابلیت نصب باتری پشتیبان را داشته باشد تا در صورت لزوم بتوانید بر روی آن باتری نصب کنید و در شرایط خاص از آن استفاده کنید .
یکی از مهمترین نکات در زمان خرید دستگاه حضوروغیاب قابلیت نرم افزار حضور و غیاب میباشد ، دقت کنید نرم افزاری که تهیه می کنید تمامی امکتناتی را که شما نیاز دارید را داشته باشد و با اینکه امکان اضافه کردن موارد جدید فراهم باشد .
و در پایان متذکر می شویم که خرید دستگاه حضو و غیاب و نرم افزار های وابسته به آن یکی خرید کاملا تخصصی می باشد قبل از خرید حتما مشورت کنید و زومه شرکتهای فروشنده این کالا را به دقت چک کنید زیرا پشتیبانی دستگاه حضور و غیاب بسیار مهم و ضروری میباشد.
  

   دستگاه حضوروغیاب کارتی بدون تماس

این دستگاه یکی از قدیمیترین دستگاه ها در نوع خود میباشد که از کارتهای بدون تماس جهت شناسایی پرسنل استفاده می کند ، دستگا ههای حضور و غیاب کارتی بیشتر در مکانهایی نصب می شود که اعتماد کامل به پرسنل می باشد و کارفرما نگران تعویض کارتها در بین پرسنل نیست ، این دستگاه بسیار مقاوم میباشد زیرا پرسنل هیچ تماسی با دستگاه ندارند و شاید بدون اقراق بتوان گفت این دستگاه را 10 سال می توانید استفاده کنید .
         


لینکهای مرتبط با محصولات حضوریار 

 
 
ساعت حضوروغیاب تشخیص چهره
 
سیستم کنترل تردد حضوریار  دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مدل T30 خرید ساعت حضور و غیاب  دستگاه حضور و غیاب مخصوص بیمارستان ها   
 
ساعت حضور و غیاب اثر انگشت 
 
نرم افزار کنترل تردد حضوریار  دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت مدل لوتوس  خرید دستگاه حضور و غیاب  دستگاه حضور و غیاب مخصوص مشاغل صنعتی   
 
ساعت حضور و غیاب کارتی
 
ساعت حضورو غیاب افق فرا ویزن  دستگاه حضورو غیاب اثر انگشت مدل آریا  سیستم کنترل تردد تشخیص چهره  ساعت حضور و غیاب مخصوص مشاغل اداری   
 
دستگاه حضورو غیاب حضوریار 
 
نرم افزار رایگان حضور و غیاب  دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت مدل T19 دستگاه کنترل تردد کارتی  نرم افزار صدور فیش حقوق و دستمزد   
 
نرم افزار حضور و غیاب حضوریار 
 
ساعت حضور و غیاب مدارس  دستگاه حضورو غیاب اثر انگشت مدل T20 دستگاه کنترل تردد اثر انگشت  نرم افزار گزارشات تحت وب حضور و غیاب