تاریخچه و چگونگی تاسیس شرکت حضوریار ...

کارمان را در سال ۱۳84 به صورت غیر رسمی به با 500 هزار تومان سرمایه و 1 مشتری آغاز کردیم. ما زمانی پا به عرصه‌ی بازار اتوماسیون اداری ( سیستم حضوروغیاب و کنترل تردد ) و نرم‌افزارهای مرتبط گذاشتیم که  دستگاههای حضوروغایب اثر انگشت نوری به تازکی وارد کشور شده بود و استفاده از آنها چندان رواج نداشت .
شرکت حضوریار  نخستین شرکت سخت افزار و نرم‌افزار در ایران است که  فقط بر روی این محصول زوم کرده است سیستم‌های تحت ویندوز را با توجه به تحولات فناوری و نیاز مشتریان، به شکل سیستمی یکپارچه به بازار عرضه کرده و همین امر موجب پیشتازی ما در این حوزه بوده است.
ما همواره با تمرکز بر طراحی سیستم‌های کاربردی مورد نیاز مؤسسات و سازمان‌ها، آن‌ها را به استفاده از فناوری‌های جدیدتر برای ساده‌تر کردن و سرعت بخشیدن به کارشان ترغیب کرده‌ایم.
امروز، با بهره‌گیری از آخرین فناوری روز محصولات نسل سوم خود را با قابلیت فرایندمحوری و استقرار تحت وب معرفی کرده‌ایم که نقطه عطف جدیدی در مسیر رشد شرکت و تحولی بزرگ در محصولات حوزه‌ی فناوری اطلاعات کشور  در خصوص اتوماسیون اداری ( حضوروغیاب و کنترل تردد ) خواهد بود.


امروز یکی از افتخارات ما این است که 5 مدل دستگاه حضوروغیاب را به مدت 7 سال است در بازار ایران تولبد و وارد میکنیم و 7 سال است که مشتریان ما از این دستگاه ها استفاده میکنند و این امر کیفیت بالای این  مدل دستگاه و همچنین پشتیبانی منحصر به فرد شرکت حضوریار در قبال مشتریان خود را نشان میدهد ما تنها شرکتی هستیم یک یک وب سایت تخصصی جهت پشتیبانی دستگاه حضوروغیاب برای مشتریان خود مهیا کرده ایم