فـــراســـوی کـــسب و کـــار


همكاري حضوریار در فعاليت هاي خداپسندانه و خيرخواهانه
شالوده حضوریار بر محوريت پيشرفت و اعتلاي سرزمين مادري است و ميتوان گفت سنگ بناي اين مجموعه دانش محور بر بستري از دلهاي اميدوار و با انگيزه اي بنا نهاده شده است كه براي سرفرازي ديار كهن مي طپد. چه بسا جوانهاي پر نشاط و پر غرور در طي زمان دست به كارهايي زدند كه سيمرغ آرزو توان پرواز بر فراز قله هاي آن را نيز نداشته است. به راستي پرورش انسانهايي چنين استوار چون البرز با دلهايي چنين خروشان چون كارون به غير از دامان مادران دلسوز و دستان پر مهر پدران فداكار ميسر تواند بود؟
از همين رو خانواده ما شانه به شانه مردم نيكوكاري زده است كه بي هيچ چشم داشتي و تنها براي دستمزد معنوي آن فعاليت هاي خيرخوانه و انسان دوستانه را انجام ميدهند. در اين راستا شركت حضوریاردر نظر دارد مجموعه نرم افزارها و سخت افزار های خود را با تخفیف ویژه تهيه و به آسايشگاه معلولين و سالمندان كهريزك و دیگر بخشهای خصوصی که در این زمینه فعالیت میکنند تقديم نمايد . باشد كه مقبول درگاه پروردگار واقع گردد و اجر آن به حساب كساني كه صادقانه ما را كمك كرده اند نگاشته شود.آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک

یکی از نهادهای درمانی بزرگ در ایران که در جنوب تهران و در نزدیکی روستای کهریزک بنا شده‌است.
این آسایشگاه در سال ۱۳۵۱ به همت دکتر محمد رضا حکیم زاده، که در آن زمان مدیر بیمارستان فیروزآبادی شهر ری بود، فعالیت خود را آغاز کرد. این محل که در ابتدا از فضایی کوچک و محدود استفاده می‌کرد، با کمک افراد خیر و به خصوص بانوان نیکوکاری که بنا به گفته تمام دست اندرکاران این آسایشگاه و مددجویان آن، از ارکان اساسی آسایشگاه کهریزک هستند، امروز در فضایی به وسعت ۴۲۰ هزار متر مربع با ۱۶۰ هزار متر زیر بنا، با بخش‌های بهداشتی، درمانی، توانبخشی، آموزشی و امور فرهنگی و ورزشی در خدمت مددجویان است. در طی سالهای فعالیت آسایشگاه کهریزک، این مکان همچنان به صورت غیر انتفاعی باقی مانده‌است و با کمکهای مردمی اداره می‌شود.
بخش‌های مختلف آسایشگاه
توانبخشی، بخش فرهنگی، بخش درمانی، درمانگاه دکتر حکیم زاده، اماكن ورزشی، بخش اداری، شهرک ‎ها (امید، گلها، عمید)،
كه هزینه احداث و تجهیز تمامی شهرکها توسط بانیان خیر اهدا شده‌است.

منابع مالی آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک، بنا بر اطلاعات موجود از این قرار است:
کمکهای مستمر افراد خیر (نقدی و غیر نقدی)
کمکهای مستمر هیات امنا و هیات مدیره
کمکهای مالی بانوان نیکوکار داخل و خارج کشور
تأمین غذای یک یا چند وعده غذای مدد جویان توسط افراد خیر
درآمد حاصل از فروش تولیدات کارگاه‌ها
کمک سازمانها و نهادها