مزایای رقابتی محصولات شرکت حضوریار نسبت به رقبا

همیشه افرادی که قصد اخذ نمایندگی محصولات شرکتی را دارند سعی میکنند که اطلاعات کاملی از محصولات آن شرکت بدست آورند و در نهایت محصولات آن شرکت را با رقبا مقایسه کنند ما در اینن قسمت میخواهیم نقاط قوت محصولات حضوریار را به شما معرفی کنیم و شما خود نیز میتوانید این مقایسه را انجام دهید .

شرکت حضوریار حدودا 7 سال است که 5 مدل دستگاه را در سبد محصولات خود قرار داده است و هیچگاه دستگاهی را از این سبد بدلیل بی کیفیت بودن خارج نکرده است ، ما مدعی خدمات واقعی پس از فروش 10 ساله دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد میباشیم که تا امروز حدودا 7 سال است به وعده خود عمل کرده ایم ، این یکی از مزایای رقابتی ماست زیرا همانند برخی از رقبا پی در پی دستگاه ها را با عنوان به روز رسانی جابجا نکرده و نمیکنیم .

شرکت حضوریار  سبد کالای منحصر به فردی دارد که تمامی نیازها و سلایق مشتریان را پوشش میدهد محصولات شرکت حضوریار عبارتند از دستگاه حضوروغیاب تشخیص چهره که از تکنولوژی روز دنیا جهت شناسایی استفاده کرده و تنها دستگاهی است که از راه دور از طریق اینترنت میتوان به سخت افزار دستگاه فرمان داد ، دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت در سه طراحی منحصر به فرد و بسیار مقاوم ، دستگاه حضوروغیاب کارتی بدون تماس و همچنین تماسی ، سنسور اثر انگشت رومیزی و همچنین 2 مدل دستگاه کنترل تردد ک هاین محصولات با قابلیتهای خود تمامی نیاز مشتریان را در همه پروژه های مد نظر پوشش خواهد داد.

شرکت حضوریار سه نسخه نرم افزار حضور و غیاب با عناوین حضوروغیاب رایگان ، حضوروغیاب پیشرفته و همچنین حضوروغیاب تحت وب دارد که نیاز تمامی مشتریان را با امکانات هر نسخه پوشش میدهد ، بهتر است بدانید که نسخه رایگان نرم افزار حضوروغیاب همان نرم افزاری هست که با قابلیتهای حتی کمتر از خود حدودا 200 تا 500 هزار تومان به فروش میرسد .

شرکت حضوریار جهت سهولت کار مشتریان در بخش حسابداری و صدور فیش حقوق یک نسخه نرم افزار حقوق و دستمزد را به صورت هدیه به مشتریان خود تقدیم میکند . این نرافزار کاملا با نرم افزار حضوروغیاب شرکت حضوریار همگام بوده و به سهولت با محاسبه کارکرد ، اضافه کار و کسر کار فیش حقوقی زیبایی را تولید میکند .

یکی از بزرگتریم مزایای رقابتی شرکت حضوریار بخش پشتیبانی این شرکت است ، حضوریار تنها شرکتی است که یک وب سایت اختصاصی برای مشترسان خود در نظر گرفته تا تمام نیازهای آنها پاسخ داده شود .سابقه و حسن انجام کار ما را در بخش پشتیبانی از مشتریان قدیمی ما جویا شوید .