سبد تبلیغاتی شرکت حضوریار برای نماینده های شرکت هماهنگ در سراسر کشور

شرکت حضوریار جهت ایجاد پوشش اطلاعاتی و تبلیغات بصری برای محصولات شرکت خود در حوزه دستگاه های حضوروغیاب و کنترل تردد و شناساندن محصولات جدید به بازار IT کشور، بسته های تبلیغاتی جدیدی را که دارای محتوای فنی و تبلیغاتی هستند برای نمایندگان خود در سراسر کشور آماده کرده است .

شرکت حضوریار با ارسال این بسته های تبلیغاتی بر اساس نیاز سنجی مشتریان و نمایندگان فروش صورت پذیرفته است و نیز از تمامی نمایندگان گروه هماهنگ در سراسر کشور درخواست کرد، تا بسته های تبلیغاتی واصل شده را به فروشندگان شهر متبوع خود ارائه دهند، تا فروشندگان نیز بتوانند با شناخت بهتری از محصول، خدمات مناسبی را به مشتریان ارائه نمایند و حائز اهمیت است که چنین تبلیغاتی در نهایت باعث معرفی بهتر محصول به مشتریان می گردد.

ما همواره خواهان ارتباط مستمر با بازار IT در حوزه دستگاه های حضوروغیاب و سیستمهای کنترل تردد که مشتمل بر نمایندگان فروش و مشتریان می باشد هستیم. وجود این ارتباط در شناخت و معرفی هر چه بیشتر و بهتر محصولات در سطح بازار تأثیر به سزایی دارد. گروه تبلیغات شرکت دائماً با ایجاد ارتباطات جدید با مشتریان و ارائه تبلیغات مناسب در این زمینه، در ایجاد شناخت بهتر مشتریان در هنگام انتخاب و خرید محصولات جدید کمک فراوانی می نماید.

گروه تبلیغات و توسعه بازار شرکت حضوریار ، با توجه به سیاست های کلی شرکت، بعد از رونمایی از محصولات جدید، شروع به ایجاد چتر تبلیغاتی در سطح کشور در خصوص محصول مورد نظر می نماید. ایجاد این پوشش به شناخت بهتر محصول در بازار و نیز به بالا رفتن قدرت انتخاب گری مشتریان در سطح کشور کمک شایانی می نماید.

تمامی نمایندگان شرکت حضوریار  می توانند با برقراری تماس با واحد تبلیغات و توسعه بازار این شرکت، پیشنهادات و امکانات موجود تبلیغاتی خود را با این گروه در میان بگذارند و همچنین این واحد آمادگی همکاری در فعالیت های تبلیغاتی مشترک با نمایندگان خود را دارد.