درباره شرکت حضوریار تخصصی ترین شرکت در زمینه دستگاه حضو و غیاب و کنترل تردد بیشتر بدانیم ...

امروزه دستگاه حضوروغیاب یکی از مهمترین ابزارهای مدیریتی در سازمانها شرکتها و ارگانهای دولتی می باشد . دستگاه حضوروغیاب با تکنولوژی های روز دنیا کار را برای مدیران بسیار راحت کرده است شرکت حضوریار با استفاده از کارشناسان متخصص در این زمینه و تجربیات فراوان در خصوص دستگاه حضوروغیاب و کنترل تردد امروز به عنوان مشاوران شما در این مجموعه فعالیت میکنند تا شما را با مزایا و معایت انواع مختلف دستگاه حضوروغیاب آشنا کنند . شرکت حضوریار دستگاه های مختلفی را در بازار ایران و خاورمیانه ارایه داده است که عبارتند از دستگاه حضوروغیاب کارتیدستگاه حضوروغیاب اثر انگشتدستگاه حضوروغیاب تشخیص چهره و انواع دستگاه کارتی تشخیص چهره و اثر انگشت کنترل تردد میباشد . کارشناسان فروش شرکت حضوریار شما را در خرید دستگاه حضوروغیاب و کنترل تردد و همچنین نرم افزارهای مربوطه راهنمایی خواهند کرد . منتظر ارتباط شما با کارشناسان فروش می باشیم.
شرکت حضوریار با توجه به نیاز روز افزون کشور به ابزارهای مدیریتی و ایجاد نظم و هماهنگی جهت بهینه سازی عملکرد کلیه بخش های صنعتی ، اداری ، درمانی، دانشگاهی و ... با هدف همسو سازی ایران عزیز با حرکت رو به رشد تکنولوژی در قرن حاضر در سال 1386 در زمینه تولید دستگاه های الکترونیکی اتوماسیون اداری (حضور و غیاب ، کنترل تردد) و تولید نرم افزارهای (حضور و غیاب ، کنترل تردد ، هتل داری ، اتوماسیون ورزشی ، اتوماسیون سلف) مربوطه در تهران به ثبت رسید. این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و ارزیابی نیاز های امروز و همگام با پیشرفت ها و تحولات عظیم فناوری اطلاعات در دنیای معاصر سایت خود را بر اصل صداقت بنا نهاده و با اعتقاد بر اینکه در گردش مالی مشتری یک اصل انکار ناپذیر است رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده و با ایجاد ارتباط منسجم بین بخش های فروش و پشتیبانی بر این امر باور دارد که فروش آغاز تعهد در قبال نیاز ها و چالشهای نرم افزاری و سخت افزاری مشتری های عزیز میباشد .
به امید این که بتوانیم در این راستا گامی راسخ در ارتقا روز افزون دانش فناوریاطلاعات و سیستم های حفاظتو امنیت در عرصه ایران عزیزمان و با تولید علم و تکنولوژی به یاری خداوند منان به قله های رفیع خودکفایی نایل آییم


شرکت حضوریار همکاری گسترده ای با شرکت افق فرا ویژن یکی از بزرگترین وارد کننده قفل هتل در کشور دارد ، که این شرکت محصولاتی از قبیل قفل کارتی هتل ، قفل اثر انگشت هتل ، پاور سوییچ و ... را در ایران عرضه میکند . جهت مشاهده محصولات به سایت WWW.OFV-HOTEL.COM شرکت افق فرا ویژن مراجعه بفرمایید .

همچنین شرکت حضور و غیاب حضوریار همکاری نزدیکی با شرکت امنیت افق فرا ویژن دارد که در زمینه دوربین های مداربسته فعالیت میکند وب سایت رسمی این شرکت WWW.OFVSECURITY.COM میباشد و شما مشتری گرامی جهت خرید دوربین مداربسته و تجهیزات مرتبط با آن میتوانید از وب سایت این شرکت بازدید به عمل آورید.